| Venusgirl a întrebat:

In cit timp va trecut voua acneea cu ajutorul lui Zinerit?

2 răspunsuri:
| Vennuss a răspuns:

Eu folosesc de 6 luni si am folosit si acum multi ani! Doar ca eu nu am avut niciodata acnee am avut cosuri si in cateva zile se rezolva problema plus ca imi curata foarte bine tenul si nu am aplicat nicio crema dupa, asa cum scrie in prospect ca daca nu folosesti o crema se intareste tenul. La mine functioneaza mereu.

| zendayaminaj a răspuns:

Pfff... Nu este bun.L-am folosit si eu aproape in an si mai rau mi-a facut.Mi-a ars fata. Cea mai buna crema este Cutadenul. Aproape am scapar de acnee.