| Niss a întrebat:

In clasa mea sunt multe fete care se imbraca super dragut, dar eu niciodata nu am idei! Cum ma pot imbraca pentru a arata si eu bine ca ele?!

Răspuns Câştigător
| Yasemyn a răspuns:

Buna!
In adolescenta m-am confruntat si eu cu asta, stii ce am facut happy mi-am luat toate hainele din dulap si le-am intins pe pat, pe jos, pe scaune ...pe unde au incaput happy si am inceput sa ma uit la ele si sa le aleg laughing ce bluza ar merge cu blugii sau cu fusta aia, intelegi tu happy si nu am incercat sa ma iau dupa look-ul lor happy pur si simplu mi le-am ales asa cum ma simteam eu bine in ele!
Si acum tu nu zic sa faci acelasi lucru ci doar sa iti alegi hainele dupa starea pe care o ai dimineata cand te trezesti, sau dupa...pur si simplu cum te simti tu bine!

Noi nu stim ce haine ai in dulap ca sa iti puntem da sfaturi(adica sa iti iei bluza albastra cu tenesii negri si jeansi, intelegi?)

Trebuie sa fii sigura pe tine happy
Bafta :*

6 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Ia-ti reviste din care sa te inspiri sau gratis urmareste bloguri de fashion.

| BiuL a răspuns:

Cumpara-ti niste reviste de moda (Cosmopolitan, Elle etc) din care te poti inspira, urmareste bloggerite de moda de exemplu http://ioanagrama.ro/ sau blogul meu http://ioanagrama.ro/ De asemenea cand vezi la colegele tale haine dragute intreaba-le din ce magazin si le-au luat sa iti faci si tu cumparaturile acolo.

| alessia_7452 a răspuns:

Pai,încearcă sa te îmbraci cu ce iti vine bine,adică daca esti slaba,poarta pantaloni înflorati si orice culoare, daca esti mai plinuță poarta pantaloni negrii. Daca vrei, uite niste site-URI de unde iti poti cumpara Încălțămintea si haine la prețuri rezonabile :bfasnion, TinaR, mujer.ro,incaltaminteieftina.com,pantofisuper.Daca ai, poarta niste adidași sport cu

| alessia_7452 a răspuns:

Pai,încearcă sa te îmbraci cu ce iti vine bine,adică daca esti slaba,poarta pantaloni înflorati si orice culoare, daca esti mai plinuță poarta pantaloni negrii. Daca vrei, uite niste site-URI de unde iti poti cumpara Încălțămintea si haine la prețuri rezonabile :bfasnion, TinaR, mujer.ro,incaltaminteieftina.com,pantofisuper.Daca ai, poarta niste adidași sport cu platforma. Incearca Combinație cu negru si roz, albastru si galben, rosu si albastru.

| Dora_Mark_1997 a răspuns:

Poti sa te uiti la reviste de moda-stil sau pe youtube