| anonim_4396 a întrebat:

Intr-o noapte m-am pus sa dorm, iar dimineata m-am trezit cu buzele marite. Am crezut ca sunt doar umflate si imi va trece, dar de mult timp au ramas la fel. Stiu ca e ceva cuidat, dar poate cineva a trecut prin aceeasi situatie si stie. Le vreau din nou cum erau inainte, mai mici si subtiri. Credeti-ma, sunt mari si chiar arata groaznic. Habar nu am de la ce s-au marit atat de mult dintr-o data. Ce sa fac sa fie din nou mici? Daca merg la vreun doctor, imi poate da ceva sa se faca mai mici? Si daca da, la ce doctor? Va rog, ajutati-ma.

1 răspuns:
| Fulga_Miru_1987 a răspuns:

Cred ca doctorul pe care ar trebui sa il vizitezi se numest ORList sau ceva in genu, daca esti fata multe fete isi doresc buze mari laughing, poate esti alergica la ruj, sau strugurel, dar cred consultul unui medic ar fi cel mai indicat... de obiciei in strainate se merge la doctorul de familie se discuta problema si se cere o trimitere pentru un specialist big grin