| Loola_9927 a întrebat:

Intrebare pentru baieti :
Cum arata o fata sexy dupa voi? Ce calitati trebuie sa aiba ca as fie "sexi"?
Sau cum ar fi 'femeia perfekta' pentru voi?

Multumesckh :*!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
19 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Nus baiat dar in ziua de azi daca nu ai forme nu reusesti sa faci nimic in viata

| BoOoMbOnik a răspuns:

Sexy adica sa aiba un corp foarte frumos nici prea slaba nici prea grasa potrivita sa aiba picioare frumoase sani fund. etc dar o fata frumoasa nu are doar aceste calitati ar trebui sa aiba si ceva in cap. funda? Te rog. Mersi

| BoOoMbOnik a răspuns:

Aa si scuze n-am vazut ca era intrebare pentru baieti big grin

| Gizăz a răspuns:

În primul rând trebuie să știe limba română. La tine nu e cazul.

| Annitu a răspuns:

Nu-s băiat, dar clar una care scrie ca tine n-ar fi "perfecta" happy.

| birdie14 a răspuns:

Nu exista femeia perfecta. Poate doar papusa Barbie.

| κλάους a răspuns:

Ce ros are intrebarea asta? Ce rost au fetele sexy? Sau ce rost au fetele cu funduletu cat casa? Nu ii inteleg pe oamenii...toti spun ca cele cu fundu mare sunt mai frumoase...Dar ce faci tu cu fundu ala? Fundu face mancare? Sau tatele, fac ele mancare, curatenie sau are grija de un eventual copil? Hai sa fim seriosi! Toate fetele sunt sexy, frumaose si "perfecta" in felul ei! Eu unu asa vad situatia, si, scuze pentru cuvintele acelea frumoaselaughing

| X a răspuns:

Femeie perfecta hmm sa ma inteleg bine cu ea adica sensibila poate si timida, vesela cand rade ea sa ma faca si pe mine sa rad sa ma simt bine si inteligenta nu suport proastele si fardatele sa fi facuta putin pe la ochii nu data cu tot fardul de acasa

Răspuns utilizator avertizat
| DonAnonymius a răspuns:

Nu cu fusta scurtă cât batista,nu cu botul umflat. Talia medie,sânii potriviţi şi nici prea slabă, nici prea grasă.Ah, de asemenea în materie de îmbrăcăminte să nu fie excentrică.Să se îmbrace frumos dar decent.Să fie şi drăguţă şi deşteaptă.

| Clara120 a răspuns:

Buna @CaTaLiNuTzZa!@misadhvbfrfrgb are mare dreptate.Nu sunt baiat, dar intrebarea ta mi-a atras atentia.:d In ziua de azi daca nu ai cur si sani si nu esti dispusa sa arati cat mai mult nu ajungi prea departe.Chiar nu-mi dau seama ce este cu baietii astia! Ei chiar nu-si dau seama ca o fata trebuie sa mai aiba si minte?! La mine in clasa toti baietii in pauze pe telefon, uitandu-se la poze cu femei goale.Si mi-e greu sa mai inteleg ceva:cum poti sa vii frate la scoala cu tocuri, machiata in exces si cu o bluza prea decoltata?! Dar, da.In ziua de azi fetele gen "piti" au mare succes la baieti.Insa,eu nu-mi pierd speranta.Acolo undeva trebuie sa mai existe si baieti cu capul pe umeri.Sa stii ca unii baieti nu pun mare pret pe corpul unei fete.Pentru unii baieti o fata trebuie sa fie amuzanta,independenta,frumoasa,optimista, mereu cu zambetul pe buze, amabila si sa stie sa se comporte.Sa stie sa se apere.
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| GodBlessYou a răspuns:

Ten suplu, fund rotund, sani mari si un ten perfect.

| pawool a răspuns:

Pai asta este diferit la fiecare baiat eu de exempu eu nu is chiar atat de mult corpul fetelor, bun la mine ii 50% dar la alti ii 95% criteriul meu este jennifer aniston la care imi place aspectul fizic cat si felul ei de a fi...

| sltlp a răspuns:

Nu stiu, dar invata sa scrii ca e de rau. Sexy si fara cap sunt cu miile.

| aumih16 a răspuns:

Nu exista femeie perfecta sau barbat perfect astea sunt basme

| GicuGagicu a răspuns:

Femeia perfecta nu exista si, si daca ar exista crede-ma pe cuvant ca "perfecta" nu i s-ar spune pentru cum arata. o fata sexy trebuie sa arate f bine la corp dar sa aiba si o atitudine sexy, sa stie se poarte. DEGEABA ARATI F BINE DACA ESTI CU NASUL PE SUS. Baietii ar trebui sa tanjeasca sa te aiba, nu doar sa te f***.

| fokker a răspuns:

Parerea mea e ca orice tipa poate fi sexi, daca merge intr-un sex shop si iasa aproape dezbracata.

-Sa fie sportiva
-Desteapta
-Simtul umorului
-Personalitate
-Sa gandeasca pozitiv mereu
-Frumoasa
-1.75m,creata,roscata.
-Corp perfect cum zic uni "90-60-90"
-Si tot ce crezi ca nu ai tu.

| Srobert a răspuns:

Acum o vreme credeam ca sanii, buzele sau fundul dar acum pentru mine nu e neaparat sa aiba forme, de exemplu prietena mea este slaba si are un corp super forme nu prea; asta ar fi ceva sexi la o fata, ar mai fi sprincenile si felul in care le folosestehappy

| Alex_5425 a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa aiba ceva forme, sa fie descurcareata si inteligent big grin