| CinevaMisterios a întrebat:

Intrebare pentru baieti
maxim pana unde vi se pare atragator parul unei fete?
si...vi se pare urat daca parul depaseste nivelul fundului?
adica...
in general, ce fel de par va place...

7 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Sa dormi cu cineva care are parul super lung e un chin. mai ales cand e si cret rolling on the floor
plus ca trebuie sa fii foarte atent cand te misti pentru ca o poti trage de par fara sa vrei. undeva intre mijloc si omoplati e relativ ok

| EneCristian a răspuns:

Nu poti generaliza asta adica fiecare are preferinta lui si clar baietii nu prea pun aspect pe par sa fim noi seriosi deci depinde, unii adora fetele cu parul mai scurt altii mai lung.

| CinevaMisterios explică (pentru EneCristian):

Stiu ca nu PREA pun aspect pe par si ca nu pot generaliza...si stiu ca fiecare au gusturi diferite, dar intentia mea e pur si simplu sa vad cat mai multe pareri

| Bobby711 a răspuns:

Gusturile difera de la o persoana la alta nu vei primii acelasi raspuns de la persoane diferite. Ce conteaza ce crede lumea tie sa iti placa cum arati

| CinevaMisterios explică (pentru Bobby711):

Stiu prea bine ca voi primi raspunsuri diferite...iar eu vreau sa aud parerile la cati mai multi...

| eudoareuu a răspuns:

Nu toti baietii sunt la fel. Mie sincer nu prea imi place sa am parul peste nivelul fundului + ca e greu de ngrijit. Stiu ca voiai sa auzi parerile baietilor si eu sunt fata...dar, asta e laughing
Mie-mi place parul pana la fund.

Pa!

| CinevaMisterios explică (pentru eudoareuu):

Asta e..frumusetea cere sacrificii (si timp)..ca sa nu spun proverbul ala cu baba, dar depinde cum vezi situatia. Eu una am parul aproape peste fund si da, cere foarte multa grija (extrem de multa) dar poate fii distractiv + ca merita tot efortu...dar mi se tot spune ca baietilor le e scarba de parul foarte lung (din diverse motive)...