| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare repusa:Buna, am 2 intrebari despre par:

1.Am vazut ca se poarta parul dezordonat sa zic asa, imi puteti da niste clipuri cu tutoriale pentru asa ceva?

2.Cum pot sa fac sa-mi creasca parul mai repede si drept?

Sunt doua intrebari total deferite...nu vreau raspunsuri gen: daca il vrei dezordonat de ce ai vrea par drept, sau alte raspunsuri neajutatoare...

MULTUMESC. FUNDA

Răspuns Câştigător
| Cristinaaa57 a răspuns:

Pai pentru cresterea parului foloseste ulei de ricin, maseaza-ti scalpul in fiecare zi vreo 10 minute, si fa-ti o masca cu ulei de ricin o data pe saptamana:-D

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca il vei tine prins gen coada de cal o sa iti creasca mai repede.

| Marry99 a răspuns:

1. Tot ce am gasit e ascest link : https://www.youtube.com/watch?v=EQn7OFrHObU nu cred ca o sa te ajute foarte multa, dar macar sa ai idee. :-D
2. https://www.youtube.com/watch?v=TmckRb8-MfU
Daca parul e ondulat nu are cum sa iti creasca drept...:-D