| Mara570 a întrebat:

Intru in clasa a7a si nu stiu cu ce sa ma îmbrac in timpul anului. Ma puteti ajuta va rog. Sunt o fata mai grasuta.

8 răspunsuri:
| JustDeedee a răspuns:

Poti sa iti iei o pereche de blugi negri deoarece negrul te face mai slaba, niste balerini pentru a adauga ceva feminin si o camasuta, zic eu, sau un maiou de alta culoare, poti adauga si o gecuta.

| Mikasa a răspuns:

Https://m.youtube.com/watch?v=o5dtyJTqNao daca nu iti plac tinutele acestea poti gasi alte sute de videouri asemanatoare pe youtube. Doar cauta summer outfits, winter outfits, school outfits etc. Nu cred ca e o problema ca esti mai grasuta, mai ales acum ca sunt la moda bluzele largiwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Alisse a răspuns:

Cu haine...

| Kristinnaaa a răspuns:

Bună, Mara,

Poți vedea aici mai multe idei de ținute pentru prima zi de școală:

http://sanduirina.com/back-to-school-10-tinute-stylish-la-preturi-mici/

Mult succes în noul an școlar! :)

| marinelamarin a răspuns:

Te ajut eukiss poarta colanti negri sau pantaloni negri dar sa fie cu talie inalta sa ii tragi peste burtica sa nu se vada
-bluze nici largi dar nici stramte..sa fie intre. celoe largi te fac sa arati mai plinuta decat esti.sa nu fie nici prea stramte nici prea largi

poarta gecute! indiferent ca le porti descheiate sau incheiate vor arata bine si poarta tenisi albi..arata bine cu negru
-deci. poarta mai mult haine negre ca te fac sa pari mai slaba si pantaloni-colanti cu talie inalta(peste burtica)
Sper ca te-am ajutat si scuza-ma daca am scris vreun cuvant gresit

| loredanaa11 a răspuns:

Depinde de cati bani dispui...

| Iuaaa a răspuns:

Daca nu ai uniorma iti poti lua conversi sau balerini, bugi de prederinta negri daca esti mai plinuta si ceva bluze| tricouri care sa nu fie mulate si ceva gecute. Sper ca ti-am fost de ajutor :3 Bafta! :*