| Innsbruck a întrebat:

La categoria extensiilor "virgin hair" ce vrea sa insemne? este par natural, de om?

Răspuns Câştigător
| Loredana123 a răspuns:

"Virgin hair" reprezinta parul care n-a fost vopsit, decolorat, etc. Este parul natural asa cum a crescut el fara sa-i fie modificata culoarea, deci este un par sanatos ceea ce zic eu este un avantaj avand in vedere ca vopseaua il "strica".
Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| Idkidk a răspuns:

Salut.
,, Virgin hair,, este părul care nu a fost vopsit.winking
O zi bună!

| SorayaYG a răspuns:

Buna, "virgin hair" este parul care n-a fost niciodata tratat chimic (cu vopsea sau decolorant).