| TheDarkQeen13 a întrebat:

M-am tuns cu bretonul pe o parte putin filat si pierdut si acuma imi vine cam in ochi ( am parul des) si nu stiu ce sa fac. Imi puteti zice ceva trucuri sa imi stea mai bine sau sa fie mai lins intr-una cu parul? funda.

4 răspunsuri:
| BiancaDenisa a răspuns:

Ori il intinzi cu placa, ori il poti bucla in exterior ca sa stea frumos. Daca totusi vrei sa il lasi asa natural, poti incerca niste gel, spuma sau ceara de par. Eventual il poti prinde sus cu o clama pana mai creste putin si se aseaza.

| doggy123 a răspuns:

Pai sa iti stea mai bine, uda-ti parul si ridicati-l cu uscatoru si daca vrei dupa aia da-te cu fixativ daca vrei(nu-i obligatoriu)

| anonimoo a răspuns:

Ai putea sa-ti indrepti bretonul sau sa-l ondulezi... daca te-ai saturat de el poti sa-l prinzi cu o agrafa sau sa rogi pe cineva care stie sa-ti impleteasca o coronita cam asa: https://www.google.com/......ps?/search
sau:https://www.google.com/......ps?/search

| Ruxy000 a răspuns:

Incearca putina ceara pt.par happy Ai grija sa nu pui mult deoarece va arata inestetic. Sper ca te-am ajutat :*