| SüßesHäschen a întrebat:

M-am tuns singura, imi place cum mi-a iesit... dar am auzit ca daca te tunzi singura nu iti mai creste parul.

Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Superstiții...
Dacă ți-a ieșit bine și îți place ești mulțumită e ok. Tu să te simți bine.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce amuzanta esti! Crezi in toate prostiile.Nu e adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu e adevărat.

| EnvyU a răspuns:

Ciudat ca eu cand m-am tuns singur parca a crescut mai repede laughing

| kiri11 a răspuns:

Si daca te epilezi singura tot nu-ti creste laughing frumos vis!

| AnKuXor a răspuns:

Atunci ma tung si eu singur.winkingwinking happy

| 7octombrie a răspuns:

Acum stiu ce de unchiul meu este chel.

| Frumystefy a răspuns:

Cine ti-a zis si porcaria asta?

| ANONIM7373 a răspuns:

Nu ai auzit bine, numai superstiti auzi, daca ar fi sa ascultam de ele am fi acum intr-o camera goala cu o cruce in mana ..asa ca nu-ti face griji iti creste ca si eu mi-am luat din el pe la 6 ani si mi-a crescut la loc...=D