| Dackvareder123 a întrebat:

Maine trebuie sa ma intalnesc cu viitorii mei colegi de clasa a IX-a la un restaurant din oras si nu stiu cum sa ma imbrac? Ar fi ok sa iau o camasa in carouri cu maneca scurta si niste blugi sau sa merg la costum? Ce imi recomandati?

7 răspunsuri:
| untu a răspuns:

La o noua intalnire cu fostii colegii, ar fi normal sa te imbraci in stil elegant! Sa iei un costum de frac( haina si pantaloni negri), te imbraci cu o camasa alba de bumbac si pe deasupra sa pui o cravata neagra sau un papion negru daca ai! Mai trebuie sa ai o tunsoare frumoasa sau frizura eleganta! Este foarte frumos sa ai o intalnire emotionanta cu fosti colegi si sa luati masa la un restaurant! Este foarte elegant sa iei masa cu colegii la un restaurant modern imbracat in costum de frac! Bafta si sanatate!

| Eastwood a răspuns:

Blugi albastrii si o camasa alba ar fi ok. Este perfect!

| FatUglyVirgin a răspuns:

Un frac si papion ar fi indicat, serios? mare eveniment la care te ducilaughing

| ThePerfectMan28 a răspuns:

Eu iti recomand o camase cu maineca lunga si iti sufulci si o pereche de blugi ce ti-o bagi l-a pantaloni si o curea. Eu sunt tot in clasa a IX!

| calex9522 a răspuns:

Costum nu cred ca e cazul e prea sobru parerea mea.

| MadalinaRalu a răspuns:

Este PERFECT, blugi cu camasa sau poti si cu un tricou mai cool.In nici un caz costum.Bafta!;*

| blackmaniak a răspuns:

Prima varianta, trebuie sa fii cat mai relaxat iar in costum vei transpira repede