| anonim_4396 a întrebat:

Mama mea are 39 de ani si nu s-a vopsit niciodata. Nu prea i-au aparut fire albe, dar vreau sa-i cumpar cadou vopsea de par. Are parul saten spre blond, mai mult blond si tenul ei este deschis, acel timp de piele care inainte sa se bronzeze, se inroseste. Maine ma duc in Kaufland sa ii cumpar. Ce fel de vopsea sa-i iau?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi atunci i ai tot culoarea ei, blond vezi si tu cum arată pe cutie, un blond inchis sau deschis tu stii cum arată mama ta, nu ăîi lua altă nuantă că poate ea nu va dorii să i si facă o schimbare cum ar fi negru, sau roscat, cel mai bine intreabă o ce ar zice dacă ar fi să i si schimbe culoarea părului, si vezi si tu ce zice, dar tu citi ani ai si ce culoare are părul tău? Tu esti in poză?

| gelu1970 a răspuns:

Cumpara alt cadou. nu stii daca mama ta vrea sa se vopseasca.
de ce vrei sa cumperi un cadou ce nu stii daca o sa-i fie pe plac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cauta alt cadou care sa ii placa ei.Doar ea hotaraste daca sa se vospeasca. Scuza=ma dar e la o varsta cand nu e nevoie sa se vopseasc daca nu are fire albe si nu ii sta rau cu parul natural.
Iti va multumi pentru vopsea dar nu se va vospi cu ea.deci cadoul tau va sta undeva, in cel mai rau caz il va da vreunei prietene. Exclus vopseaua de par.