| Anonim13777 a întrebat:

Merg la un majorat si am o rochie fata umeri,ce coafura mi se potriveste? daca aveti si clip, sa mi dau seama

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Fa-ti bucle si lasa-l pe spate fara sa acoperi umerii. Eventual prinde-ti suvitele din fata intr-un mod elegant, o impletitura de exemplu si restul lasa pe spate.
https://www.youtube.com/watch?v=_XIrcy-si78

| BroSafarii a răspuns (pentru Adry05):

Ar merge... dar totusi, nu merge pe strada, ci la un eveniment, trebuie sa fie putin aranjata, o frizura facuta in 5 minute nu-i ok... si uite si la descriere " cum sa-ti faci parul ziua " 'ziua'? majoratu-i noaptea. nu poti merge la majorat cu un cap ca asta, nu am vazut asa ceva niciodata crede-ma, nici la nunta, botez, majorat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar potrivi parul drept sau ondulat. Funda?

| BroSafarii a răspuns:

Salut, presupun ca ai vrut sa scrii "fara*" in loc de "fata", bun, o coafura simpla precum "cocul" ti-ar prinde bine, doar ca acesta sa fie asezat jos, si intr-o parte, am gasit mai multe poze, cu niste rochii in gen ( de mireasa ) dar cred ca nu are importanta asta, dar acum este sezonul de vara, nu trebuie sa mergi eleganta precum mergi iarna la astfel de distractii, fi fresh, simpla si eleganta, nu trebuie sa te imbraci la costum si alea alea. Uite linkul"" http://www.onuntasuperba.ro/tag/inspiratie-pentru-coafura-de-mireasa/ "". Sper ca ti-am fost de ajutor, nu vad alta solutie pentru rochie fara umeri decat asta, funda?

| Anonim13777 explică (pentru BroSafarii):

Am niste cojite pe spate, si nu pot sa imi fac coc, si mie mi ar fi placut

| BroSafarii a răspuns (pentru Anonim13777):

Hmm :? Atunci poate asta? http://www.opencreativity.ro/wp-content/uploads/2015/05/cursuri-coafor.jpg sa imi raspunzi daca e bun, sau nu, poate te mai pot ajuta.