| Boyka95 a întrebat:

Merge sa port tricou roz..cu blugi rosii?

14 răspunsuri:
| AntonyoBoss a răspuns:

Ar parea ca esti homo

| sefuvostrul a răspuns:

Da merge, fundabig grin

| Iubibilăă a răspuns:

Dupa parerea mea, este prea tipator.
Incearca o camasa albastra si niste pantaloni negrii.
Pa, pa.

| LadyCrazy999 a răspuns:

eu cred ca e prea colorat. poate icerci niste culori mai clasice; ca de exemplu pantaloni negri sau suri si o camasa albastra sau gri...dar daca asa de tare vrei tricoul roz si blugii rosii cred ca e ok, dar ar fi mai bine cum ti-am zishappy

| deadwillow a răspuns:

Daca tricoul ala saracu are si el o nuanta de roz mai deschiza, da sau daca blugii sunt si ei de un rosu mai inchis.
Nu-s adepta combinatiilor astea tipatoare...

| barbieroz a răspuns:

Nu se vede bine...ai da a gaysad asa ca mai bine ia tricoul cu niste pantaloni negri sau blugi albastri. Daca vrei blugi rosi poti sa ii iei cu un tricou negru/gri/alb.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, mai bine îți iei o fustiță albă.

| iWantMore a răspuns:

Incearca sa-ti porti blugii rosii cu un tricou alb sau negru. Ar arata mult mai bine. happy

Răspuns utilizator avertizat
| SunnyDay88 a răspuns:

Daca vrei un look gay, sigur! nici o problema.

| CatozAkuma a răspuns:

La baieti acum este la moda tricou roz deci da!happy

| karsivan a răspuns:

Nu, nu merge, e ca nuca in perete!

| SoreLove a răspuns:

Nuu! nu prea merg culorile... incearca blugii rosii cu un tricou alb sau negru. sau tricoul roz cu o pereche de blug albastri thinking big grin

| Dianatips a răspuns:

Roz cu rosu -> Cea mai proasta combinatie de culori posibila! Opteaza pentru altceva.