| ItIsAlright a întrebat:

Mi-am cumparat de la H&M un tricou alb pana la buric, cred ca stiti despre ce vorbesc, ca e la moda acum. Cu ce l-as putea purta pe strada, ca sa nu fie deloc,, piti'? Faza e ca mama a zis ca o sa il port numai la plaja, dar si mie mi-ar fi rusine un pic cu ala pe-afara. Deci cu ce chestii l-as putea potrivi sa imi stea bine?

11 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Se numeste crop top. Se poarta cu fuste/pantaloni cu talie inalta.
http://chicisimo.com/fashion/looks/search/?search_string=crop+top

| dianainsta01 a răspuns:

Cred ca er veni foarte bine cu o pereche de blugi deschisi cu talie inalta sau genul ala de blugi ''boyfriend jeans''. ai putea lua de asemenea si o fust neagra simpla, pe care sa o ridici putin peste talie.

| capricc a răspuns:

Cauta imagini pe google images 'how to wear crop tops" dar merg in general foarte bine cu pantalonii sau fustele cu talie inalta. Si blugii boyfriend sunt o optiune

| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

Poti sa iei un maieu tot alb pe sub el si o sa dea bine sau fara nimic poti sa-l iei cu ceva mai inalt dar nu peste buric(fusta de blug, pantaloni, dar nu prea eleganti si cu niste tenesi albi). Dar totusi sa mai astepti, acum esti cam racoare pentru asa ceva, nici nu au inceput tricourile normale. La vara o sa mearga super bine si pe strada si la plaja. :p

| Inela a răspuns:

Buna!
Incearca sa-l asortezi cu niste pantaloni (jeans deschisi, sau ceva cu model floral) cu talia inalta si o curea draguta, sau niste sorti de asemenea cu talia inalta, desi aceasta din urma va fi mai potrivita vara, cred eu.
http://www.tumblr.com/search/white+short+tops
(Poate-ti va placea ceva si de aici)
Bafta!;) :)

| AlexandraPink a răspuns:

Pantaloni sau fusta cu talie inalta, ca sa nu arati ca o piti.

| DarkRedSmoke a răspuns:

Cu niste colanti negri/gri mai lungi si niste ochelari de soare

| ursuuu a răspuns:

Poti sa-i asortezi la niste pantaloni negri cu talie inalta si niste adidasi albi, sau niste blugi cu talie normala rupti, si cu adidasi de alta culoare.

| ana221 a răspuns:

Cu o pereche de pantaloni lungi sau scurti cu talie mai inalta sau o fusta cu talie inalta ca tot se poarta acum

| Adelina_Ade_2000 a răspuns:

Cu o pereche de pantaloni scurti nu chiar asa de scurti încât sa ti se vadă tot si cu talie înalta!
Sau poți sa iei un maieu si apoi sa iti pui tricoul pana ls buric
P.S maieu de alta culoare roz albastru etc

| Baicu_Anne_Marie_1998 a răspuns:

Cu niște blugi sau colanți cu talie inalta