Întrebare recomandată | 1Q a întrebat:

Mi-am cumpărat un epilator electric insa nu pot sa il folosesc pentru ca nu suport durerea, stiti vreo metoda sa eastompez durerea si sa pot sa il folosesc?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Va trebui sa te obisnuiesti.

| Loly a răspuns:

Te faci cu epilatorul dupa ce faci dus, atunci cand porii sunt deschisi. Oricum, simti durerea doar la inceput un pic, dupa te obisnuiesti si nu mai simti asa tare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia o pastila de durere.
Eu ca sa uit de durere imi bag castile, dau volumul la maxim si ascult muzica sau imi pun clipuri amuzante.

| Albastru_Copil_1990 a răspuns:

Si mama are unu dela e dela care rupe firele de par de pe tine va trobi sa suporti ori variant a doua cumpara substante de pe net care armotesc pisciorele in asa al in cat nu mai simti nimic mai bine faci ca mama si suporti durerea.

| darrio2007 a răspuns (pentru Albastru_Copil_1990):

Mâncal-ar mama pe el de baiat! Cum le mai scrie el pe turceste. Că romaneste nu e.

| Kawaiibubu a răspuns:

Nu exista! Fii barbat