| adriana996 a întrebat:

Mi-am lasat rimelul in masina si stand la soare s-a intarit asa putin.nu mai e ca inainte.Si are o saptamana de cand l-am luat.Cineva mi-a zis ca daca pui parfum in el se inmoaie asa si se face calumea.Acum nu stiu sigur, este adevarat? Ce alte solutii ar fi?

5 răspunsuri:
| tnxforthemms a răspuns:

Nu cred ca e foarte recomandat sa aplici parfum pe gene. Parerea mea e ca ai putea sa-ti cumperi altulhappy

| criisz a răspuns:

Si eu tot cu solutia cu parfumul o stiu. Eu de fiecare data cand simt ca mi se ingroasa rimelul, ii pulverizez putin parfumhee hee si pare oke.

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Solutii nu stiu alta mai buna decat sa cumperi altu, dar stiu sigur ca daca ii pui parfum o sa iti lacrimeze si o sa te usture rau ochii de la el.

| Mihaela111 a răspuns:

Parfumul e destul de tare...incearca sa ii putina cremawinking

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pe viitor să fii mai atentă cu produsele tale cosmetice. Cumperi altul.
Pa, pa.