| Maria_Alexandra_1993_2xcR a întrebat:

Mi-am scapat placa de par cumparata Remington silk straighter acum 10 zile si ecranul se aprinde,pot seta gradele,totul e ok insa nu se mai incalzeste... Am garantie am tot, se poate face ceva? Nu cred ca poate sa fie asa fragila..am o placa la 50 lei cumparata acum 2 ani si scapata de multe ori si merge f bine... sad

2 răspunsuri:
| Zedge a răspuns:

Problema e ca din cate stiu la socuri mecanice nu se aplica garantia si se si pierde parca.

| Maria_Alexandra_1993_2xcR explică (pentru Zedge):

Soc mecanic pe dracu ca a fost f putin busita... ce mama naibii o fi asa fragila?laughing eu ma duc totusi... nu are nicio zgarietura.