| Marsupilamii a întrebat:

Mi-au aparut cativa negi in jurul coltului exterior al unui ochi si nu stiu cum sa ii indepartez....si mai am inca cativa pe faţă. Cum sa scap de ei?

Răspuns Câştigător
| Alicezzz a răspuns:

Eu nu ti as recomanda sa faci tu ceva, mai bine mergi la dermatologie si medicul iti va indeparta negi, cel mai sigur pentru sanatatea ta.

4 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Cu rostopasta
sau la medic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles ca prin interventie chirurgicala.Numai asa. Nu dispar cu diferite creme sau mai stiu eu ce unguente.

| Marsupilamii explică:

Am auzit ca e buna aspirina pisata...am mai avut cativa pe picior acum cativa ani si erau mai mari decat cei de acum si acum nu mai am niciun semn cum ca i-as fi avut... oare o sa imi dispara de la sine? Nu am folosit nicio crema pentru cei precedenti

| Marsupilamii explică:

Well, thanks!