| alexutza93 a întrebat:

Mi-au aparut niste bubite sub piele pe frunte, nu sunt rosii si nici nu ma dor, arata foarte rau daca le scot ramane gaura. Mi-au aparut de la mare, am avut si cosuri si mi-au trecut cu gelul de curatare si apa micelara de la Avene..acum nu stiu cu sa scap de astea. daca ma dau cu fond de ten arata si mai urat.
Chiar vreau sa scap de ele. Multumesc. Funda

1 răspuns:
| Adina981 a răspuns:

Mergi la un dermatolog, el o sa-ti recomande ceva si o sa constate de la ce ti-au iesit. Bafta!