| Elly779 a întrebat:

Mi se exfoliaza unghiile foarte repede! Si nu le pot lasa sa creasca fiindca se rup. cum le pot intarii?

Răspuns Câştigător
| Buburuză38 a răspuns:

Așa erau şi unghiile mele acum vreun an. Am început să folosesc tratamentul şi baza de unghii de la Farmec şi, de câteva luni, uleiul de ricin şi pot spune că unghiile mele sunt superbe acum. big grin

3 răspunsuri:
| ninaelenadobrev a răspuns:

Exista lacuri de intarire sunt sigura ca vei gasi la saloane de cumparat sau de comandat de pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe langa tratamentul farmec cu vitamina b5 foloseste si un ulei de migdale dulci presat la rece sau masline pe ele. Pui cateva picaturi pe o farfurie, il bagi la microunde 2 minute si cu o pensula dai pe unghii. Le intareste instant. happy