| anonim_4396 a întrebat:

Mi se pare că arat diferit intr-o oglindă dintr-o incapere (casa,baie, etc) si o oglindă de afară (chiar si camera de telefon). Voua vi se pare o diferentă?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu stiu.Nu ai pus nimic aici ca sa te vedem.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Bate altfel lumina cel mai probabil

| 123lalala a răspuns:

Si mie mi se pare exact acelasi lucru laughingcred ca in casa nu e atat de multa lumina, iar cand iesi afara pari schimbat deoarece ti se lumineaza fata

| IForgotMyNameAgain a răspuns:

Sincer, da. Oglinda mea din baie e mai clara, sau nu stiu, dar se vede bine si mi se para ca arat altfel. Iar daca ma uit la oglinda din camera mea arat mai bine. Iar in poze ies groaznic, chiar daca in ziua in care imi fac poza arat bine.

| anonim_4396 explică (pentru IForgotMyNameAgain):

Si eu sunt exact ca tine.

| sunshine1428 a răspuns:

Probabil e din cauza luminii... daca in jurul oglinzii ai vreun geam e clar.Si mie mi se intampla la fel.