Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2712824intrebari
Ultimele intrebari
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
30 Iul
SATI 258.066AFISARI
113.794VIZITE
94.670V. UNICI
21 Ianuarie 2012
BlancaFantasma intreaba:

Mi se va arde parul rau daca il indrept cu placa odata la doua saptamani?happy eu il am ondulat si nu as vrea sa-l "distrug", dar imi place mai mult cum imi sta cu el drept.

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 9 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 21 Ianuarie 2012 13:42
    Karelia123 a răspuns:
    Buna,am prietene care si-l intind cu placa in fiecare zi.
    Daca ai o placa de firma o poti folosi cand consideri ca e necesar.
    IN schimb, am inteles ca trebuie sa te dai mai intai cu o solutie ca sa nu se arda.(dar nu stiu care, e bine sa intrebi la diferite magazine speciale din zona in care locuiesti)
  • 21 Ianuarie 2012 13:40
    rapgirl123 a răspuns:
    Inainte de a te indrapta foloseste un spray pentru protectie. eu am de la gerovital, dar e bun si cel de la syoss
  • 21 Ianuarie 2012 13:43
    DiaaDiaa a răspuns:
    Nu se va arde atat de repeed dar daca il folosesti frecvent pe o perioada mai lunga de timp sigur se va arde... da intrevad este bine daca folosesti acel spray de protectie. Succes! Fundaa? big grin
    Saddelyx a răspuns:
    De ars tot se arde, dar daca il faci cu placa la un interval mai lung de timp, nu o sa ai prea multe probleme big grin
  • 21 Ianuarie 2012 13:43
    Cristina_1606 a răspuns:
    Sunt in aceeasi sutuatiestraight face si folosesc balsam si spery regenaror si mai folosesc si sampon de la syoos, cum ai mai vazut e bun spary'u de la gerovital...si trebuie sa aplici spary'u dupa spalare nu inainte de a intrepta parul. funtitaa?
    funtitaa?
  • 21 Ianuarie 2012 13:41
    Andreea0209 a răspuns:
    Uite, si eu am parul ondulat si si mie chiar imi place cum imi sta cu el drept! Si eu il intindeam numai o data pe luna si tot a inceput sa cada, aveam fire despicate! Sfatul meu este sa folosesti placa numai la ocazii speciale happy. Eu nu mi-am mai intins parul cam de o luna si ceva si sunt foarte multumita de rezultate!big grin Nu mai imi cade parul si deja se regenereaza! Sper ca ti-am fost de folos! :*
    21 Ianuarie 2012 13:54
    BlancaFantasma explică (pentru Andreea0209):
    Andreea0209 ai dreptate,chiar daca imi place cum imi sta cu el drept,il voi indrepta cat mai rar,nu vreau sa mi`l ard, mai ales ca as vrea sa mi`l las sa creasca mai lung( e deja, dar vreau mai mult).
    21 Ianuarie 2012 21:37
    Andreea0209 a răspuns (pentru BlancaFantasma):
    Foarte bine gandesti! Si eu vreau sa mi-l las sa creasca mai lung, si oricum, parul poate arata minunat si fara placa! big grin
    - Ascunde conversatia (2 răspunsuri)
    angeljust4u a răspuns:
    Sau poti folosi si placenta de la kallos...e destul de ok.si la pret e destul de acceptabila