| dedfgv a întrebat:

Miar asta bine tunsa asa? http://www.youtube.com/watch?v=7LD-HoEfPiE&feature=relat ed...si cum e tunsa? vreau o poza ca sa am ce sa-i arat coafezei

FUNDA+VOT

5 răspunsuri:
| dutzy_2100 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0 cred ca asa ceva e tunsa. Lung si inscarit. Nu stiu daca ti'ar sta bine dar incearca pe taaz si vezi :). http://www.taaz.com/ - trebuie sa fie ceva asemanator. The duci la makeover, incarci o poza de a ta, preferabil sa ai parul prins si incearca mai multe stiluri, sunt sigura ca vei gasit ceva :)

| Minalore a răspuns:

Pai depinde cum arati la fata...in mod normal ar trebui sa stea bine cam la oricine

P. S. - Apropo... daca vrei sa stii atunci cand iti faci parul cumva nu inseamna ca ti-l tunzi, inseamna ca ti-l coafezi... Doamne!

| ellalife a răspuns:

Nu am cum sa-ti spun daca ti-ar sta bine...nu stiu cum arati happy

| papys44 a răspuns:

Salut imi place tunsoarea dar mai intai ar fi trebuit sa stiu personalitatea ta ca sa pot decide da cred ca ti-ar sta bine cu o coafura japoneza. Succes!

| sasuke8000 a răspuns:

Depinde de cum arati happy e alegerea ta!