| AndradaPonov a întrebat:

Neața TPU! Acum o săptămână am mers la plaja și mi-am ars foarte tare fata, dacă pot sa spun așa. Și mi-a trecut vineri, adică mi-a revenit pielea la normal. Sâmbătă am plecat la munte și am prins un vânt foarte puternic și mi-a suflat în fata și acum am pielea oribil de roșie și mi-au apărut un fel de bubițe-umflaturi pe nas și nu știu ce sa fac ca ma ustura și arata oribil!

Răspuns Câştigător
| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

Am mai spus asta in 1000 de raspunsuri si cred ca ar trebui declarata crema minune. Du-te la farmacie sau un plafar si cumpara o cutiuta de crema de galbenele este in jur de 3-5lei. Face minuni pe bune. Hidrateaza extraordinar de bine si este si un cicatrizant extrem de bun asa ca daca ai si ceva pete pe fata sau semne daca o folosesti un timp indelungat vei vedea niste rezultate minunate. Incearca.

2 răspunsuri:
| MonstruletulDinBomboaneExpirate a răspuns:

Sapun de fata, fereste.ti fata de soare sau de vant. Succes!

| AndradaPonov explică:

Dar nu pot sa îmi dau pe fata cu săpun ca ma ustura