| xbuburuzax a întrebat:

Nu imi place culoarea care mi-a iesit in urma vopsirii parului. Cunoasteti remedii pentru indepartarea acesteia treptat? Nu vreau sa ma vopsesc din nou sau sa folosesc decolorant.

Răspuns Câştigător
| PeFuga a răspuns:

Exista in comert ceva produse pentru indepartarea vopselei din par. Nu am incercat, insa am auzit ca functioneaza. Cel mai bine ar fi insa sa lasi un profesionist sa se ocupe de parul tau. Eu in locul tau m-as vopsi din nou cu o vopsea de calitate, fara amoniac. Pentru o culoare gresita o data nu as renunta happy

1 răspuns:
| TrăieşteClipa a răspuns:

Nimic nu este intamplator.
Subconstientul tau stia ca asa se va intampla, si a dorit sa-si bata putin joc de tine.
Motivele le stii tu mai bine.
Este alergic in general la mandrie.
Sa fii atenta in viitor sa vezi ca asa este.
Cum calci pe bec, cum te arde.