| Daeria a întrebat:

O cosmeticiană își poate lua concendiu în perioada asta? Merg la cineva în fiecare lună și mi-e frică să sun să nu-mi zică că și-a luat concendiu și să deranjez. laughing Nu m-a anunțat de nimic ultima dată, e ok dacă sun?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Suna.Ce se poate intampla? Iti taie capu`?

| Daeria explică (pentru darrio2007):

Cand lucreaza si cand e acasa, raspunde de pe acelasi telefon si m-as simti prost sa nu deranjez.

| darrio2007 a răspuns (pentru Daeria):

Cum sa deranjezi? Ea nu are nevoie de bani? Daca toate femeile ar gandi ca tine ar ramane fara clienti/cliente.