| forthewicked a întrebat:

O prietenă avea părul drept, iar de acum 1 an, de când s-a tuns în scări, îl are ondulat. Cum e posibil?laughing)

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posedat! laughing Eu cand m-am tuns in scari imi statea drept si acum ca il am tuns drept se face topogan, ondulat, cum are el chef. laughing Depinde de firul de par.

| kiri11 a răspuns:

Asta depinde si de structura parului. Odata ce isi pierde din lungime si greutate se onduleaza usor. Este ceva norma.

| forthewicked explică (pentru kiri11):

Deci e posibil ca dacă mă tund să mi se întâmple la fel?laughing)

| kyliejenner a răspuns:

Asa se intampla de obicei

| kyliejenner a răspuns:

Deoarece parul nu mai are aceeasi lungime per total

| BogdanDediu a răspuns:

O pura intamplare nu stiu ce sa zic!