| CameliaMaria2001 a întrebat:

Oare cum arata ombre hair pe parul tuns filat?
Oare imi va sta bine, culoarea mea naturala este saten deschis.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ombre ce culoare? Pe saten deschis ti-ar sta bine blond. Sta bine pe orice tip de tunsoare daca e bine facut, sa se faca trecerea aia nu sa-ti arunca un blond pe varfuri cum sunt multe si-mi vine mie sa-mi dau palme cand le vad. laughing)

| Florentina9210 a răspuns:

Si eu am avut ombre pe saten inchis, culoarea parului meu naturala, insa acum as vrea sa il vopsesc un saten deschis. cat despre ombre, l-am avut si eu cu blond facut, nu recomand, deoarece pudra deterioreaza parul si a trebuit sa il dau pe tot jos sa creasca altul sanatos.
Daca iti faci, fa-ti cu vopsea.