| anonim_4396 a întrebat:

Parul clatit dupa spalare : cu apa cu otet... sau cu zeama de lamaie, ce e mai bine?

11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cu oțet balsamic.

| unbaiatanonim a răspuns:

Cu sampon.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si cum elimini dupa mirosu` de otet? nu lasa asa ca respingi pe toata lumea...

| คlєxヅ a răspuns:

Cu apa cu otet, dar sa stii.Un timp iti va mirosi parul urat. Poti sa te dai si cu zeama de lamaie, dar depinde, adica daca te dai deja cu apa cu otet vei avea mirosul ala de otet.Si daca te mai dai dupa cu zeama de lamaie parul iti va mirosi ca o besinahee hee. Dar mai bine date cu zeama de lamaie, asa iti va mirosi mai frumos parul.Dar cum vrei tu. Daca esti alergica la zeama de lamaie date cu apa si otet. Ii vezi pe maimutoii care au raspuns? Astia a spus unul "apa cu otet" si deja ca sa le dai funda spun si ei dupa. Si eu cred ca otetul aduna mai mult paduchii mai ales cand transpiri si te dai cu zeama de lamaie si cu apa cu otet.Dar sunt si unii paduchi care mor repede la otet.

| Bєshka a răspuns:

Eu asa stiu ca daca clatesti cu otet aia elimina paduchii. zeama de lamaie la cresterea parului, dar nu prea mai stiu, asa tin eu mintebig grin

| Cenusareasa09 a răspuns:

Cu apa si otel, mirosul se elimina imediat, daca stai putin afara nu se mai simte nimic. Si eu m-am dat asa ca sa scap de matreata, si am scapat, si nu a mirosit la otel dupa mine.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Cenusareasa09):

Cum măi nene cu apă și oțel.

| ciprian2097 a răspuns:

Cu apa si otet.

| egidiu a răspuns:

Cu otet pentru ca e un acid care elimina matreta mirosul starea de par uleios si multe altele