| floricicadecolt a întrebat:

Pe voi va obliga mama /bunica,etc, sa va legati parul cand mergeti la scoala, sau nu? Cica sa nu fiu "dezordonata"

Răspuns Câştigător
| Cσcσ a răspuns:

Nu imi spune nimeni nimic, asta pentru ca am parul foarte scurt ( http://www.hairandmakeupideas.com/......les-11.jpg ).
Insa, mami imi spune sa nu ma mai tund asa des (n-o sa se intample asta).
Tu ai putea sa le spui mamei si bunicii tale sa te lase sa-ti prinzi parul cum vrei. Nu ele decid ce sa faci cu parul tau. La fel de usor iti vor spune si ce mancare sa-ti placa sau ce masina vei conduce. :)
Nu le mai lasa sa te controleze cand vine vorba de aspectul fizic.

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nu mai suntem pe vremea comunistilor.

| zurick a răspuns:

Nu,nu mă obligă.
Eu de obicei îl prind din cauza căldurii sau pentru că-i prea greu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,pe mine nu ma obliga mama sa imi prind parul.Ce acum daca nu iti prinzi parul esti dezordonata? Mi se pare o prostie.

| CristinaSNC a răspuns:

Nu, mereu port parul cum vreau. Dar in generala diriga mereu ma obliga sa imi prind parul ca altfel ma dadea afara. O uram, inca o urasc...

| Kyubii a răspuns:

Nu e chiar frumos din partea lor să te oblige să-ți prinzi părul, dar dacă totuși insistă. poți învăța să ți-l prinzi în diferite moduri ca să fii frumoasă și diferită în fiecare zi!

| adee25 a răspuns:

Nu ma obliga laughing nu mi se pare firesc ca cineva sa te oblige sa-ti faci parul intr-un mod anume.e parul tau, faci ce vrei cu elwinking si daca trebuie neaparat sa-l porti in coada, poti sa vezi pe youtube diferite tutoriale, ca sa scapi de monotona "coada de cal". te pup :*

| doesntmetter a răspuns:

Ce e cu această întrebare? Numai copilaşi cu gânduri aiurite...