| ςгเรtเภยкค a întrebat:

Pentru fetele care au folosit: sunt bune produsele skin 79? Vreau sa știu pareri.
Mulțumesc.

3 răspunsuri:
| FlorentinaMariaRusu a răspuns:

Depinde ce tip de ten ai, dar sora mea are un ten uscat si a folosit o crema de la ei, iar eu avand tenul gras nu ma asteptam sa-mi matifieze tenul. In general produsele coreene sunt cele mai bune si concepute special pentru fiecare ten. Cei de la skin79 au un magazin in Bucuresti. Poti testa acolo cateva produse, iar fetele de acolo sunt foarte prietenoase. Succes!

| Alice85 a răspuns:

In general produsele de makeup koreene sunt f bune. Colega mea foloseste bb skin79 si e multumita, zice ca i s-au mai estompat petele. Au si mostre pentru a le putea testa, sa vezi daca ti se potrivesc.

| ςгเรtเภยкค explică (pentru Alice85):

Eu as vrea mai mult sa stiu despre creme sau masti.