| ElenaGhilbert a întrebat:

Pentru zona intima ce este mai bine lama de ras, crema depilatorie sau benzi de ceara rece?

8 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

Lama de ras e cea mai utilizata, vezi ce ti-se potriveste cel mai bine in cazul tau happy

| corbulalbrosu a răspuns:

Te sfatuiesc sa folosesti crema depilatoare Weet speciala pentru zona intima. Astfel nu te vei irita si pasarica va ramane frumoasa.

| ElenaGhilbert explică (pentru corbulalbrosu):

Multumeswinkingwinking

| corbulalbrosu a răspuns (pentru ElenaGhilbert):

Ti-o spuns in cunostinta de cauza.O pasarica proaspat barbierita se irita de obicei si arata "oribil". Bleahhh de multe ori mai bine nu le vezi imediat dupa.

| ElenaGhilbert explică (pentru corbulalbrosu):

Am inteles!

| ElenaGhilbert explică (pentru corbulalbrosu):

Am inteles! Da dar nici codru des, nu-i asa?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru ElenaGhilbert):

In nici un caz, dar de o freza cu parul tuns scurt si frumos conturat ce zici? Asa arata o pasarica apetisanta, parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine la salon. happy