| Omulcarearenevoiederaspunsuri a întrebat:

Peste o saptamana e ba; lul bobocilor.Ma duc doar caa spectatoare dar dupa cee se termina mergem in club.Cum sa mi fac parul? Ajutati ma va rog! Funnda happy

2 răspunsuri:
| Daiana_Madalina_1998 a răspuns:

Parul intins este cel mai ok, deoarece daca te dai cu un ulei anumit te tine foarte mult si nu risti sa iti increteasca in club, sau daca parul tau este de fel mai cret, iti recomand niste bucle si eventual poti sa iti impletesti o coronita. Ar arata perfect!