| Myssteriusthanlife a întrebat:

Plzzzz fundita la cel mai bun raspuns plz eu sunt foarte pasionata de animale si mi-as dor o cariera care implica animele nu veterinar in nici un caz ...altceva care. de ezemplu sa stiu foarte multe despre animale si nu siu ce meseri cum ar fi o cariera in televiziune care sa prezint animale nu stiu si odata cu cariera spuneti-mi si facultatea pe care ar trebui sa o fac plzz fundeee

Răspuns Câştigător
| LoveUbutUdontCare a răspuns:

Ai putea lucra la un adapost de animale, sau sa devii ceva in geografie cu studiu animalelor, protectia anumitor specii, cum e prin USA la Animal Planet. Sau ceva mai chic- hairs-styleist pentru caini(alte animale) Mie totusi imi place cel mai mult chirurg, dar daca spui ca pe tine nu te atrage...nu stiu. Probabil eu m-as face zoolog, ceva cu multe exepeditii, sa studiez animalele in habitatul lor natural. Asta m-ar pasionabig grin

4 răspunsuri:
| alexandra_8659 a răspuns:

Te poti oferi voluntar, undeva in orasul tau. Banuiesc ca exista astfel de centre cu animale peste tot. happy

| Myssteriusthanlife explică:

Stiu ca pare extrem de haios dar stiti desenul (documentarul)acela de pe minimax cu Bindi fetita jungley asa ceva as vrea eu sincer plz ajtatima cryingsad

| Diana_6039 a răspuns:

Sa vinzi animale.Vnazatoare de animale.Acolo poti da detalii chestii. Funda?:X

| marius6300 a răspuns:

Cel mai potrivit pentru tine ar fi sa te anscrii an asociatia de protectie a animalelor