| anonim_4396 a întrebat:

Poate cineva sa imi spuna care este cea mai frumoasa fata de 10-15 ani din lume? Vreau un link catre o poza sau un videoclip. Dar sa nu fie Kristina Pimenova pentru ca am vazut-o si sunt mult mai frumoasa ca ea. laughing)

12 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

O persoana care are incredere in ea nu se va compara NICIODATA cu altcineva, daca o va face, inseamna doar ca nu se simte bine in pielea ei si se va compara cu ceilalti pentru a se simti mai bine. Daca tot zici ca esti asa frumoasa, poti sa te consideri cea mai frumoasa fata din lume.Ma bucur totusi ca prin numele de utilizator recunosti ca esti o "***", cel putin din punct de vedere moral.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce credeti despre mine nu e asa! Doar ca mi s-a spus des ca as fi frumoasa, chiar mai mult decat Kristina ceea ce nu stiu daca e adevarat. Vroiam sa mai vad exemple. NU AM SPUS CA SUNT CEA MAI FRUMOASA DIN LUME poate nu vedeti bine. (Voi probabil ca nu ma credeti, stiu, se intalnesc rar fete cu adevarat frumoase)

| Etelca a răspuns (pentru anonim_4396):

Frumusetea e subiectiva, unii ti-au spus ca esti mai frumoasa ca si Kristina, eu poate daca te vad in realitate spun ca e mai frumoasa Kristina, pentru ca frumusetea sta in ochii privitorului, e strict subiectiva! Ce vad eu frumos, tu poate vezi urat! Toate fetele sunt frumoase! Incearca sa schimbi comportamentul asta, nu te ajuta in viitor cu nimic, conteaza cel mai mult ce ai in suflet si cap! Mult succes!

| SouLIce a răspuns:

Treaba cu cea mai frumoasa fata din lume este o aiureala
Daca eu consider o fata anume foarte frumoasa este posibil ca altcineva sa nu o considere atat de frumoasa
Sper ca ai inteles ce am vrut sa zic

| Kenya a răspuns:

Nu exista cea mai frumoasa fata din lume, toate fetele sunt frumoase in felul lor,

| Iyulia3712 a răspuns:

Draga mea Adelina, nu stiu cum sa iti explic dar definitia cuvantului "frumusete" este diferita pentru fiecare persoana in parte. Cea mai frumoasa fata cica e din Moskova si se numeste Anastasia Sisova (sau ceva in genul, cauta pe google) si are 13 ani. Ei bine eu tin sa iti spun ca mie acea fata nu mi se pare frumoasa, nici pe departe nu as fi declarat-o "CEA mai frumoasa din lume", dar cu toate astea, criticii asa au numit-o. Acum tu nu te da mare si nu-ti fa prea mari sperante ca esti mai frumoasa decat Kristina Pimenova, care intr-adevar e foarte frumoasa, pentru ca daca te vad, s-ar putea sa nu am aceeasi parere. Sa nu mai vorbim de faptul ca daca esti mai frumoasa decat ea cu 20 de kilograme de machiaj pe fata, atunci spusele tale nu au nicio relevantă (nu ca ar avea una prea mare acum). Prin urmare, fiecare (ma rog, aproape) fiecare fata are calitati si defecte. Chiar daca ai fi tu frumoasa, imi dau seama doar din intrebarea ta, fara sa te cunosc personal, ca esti plina de fite, si ai un comportament arogant si te crezi superioara tuturor datorita asa zisei tale frumuseti. Si sa nu mai spun ca sunt SIGURA ca ai macar un defect la nivelul fizic/al fetei. Asa ca, te sfatuiesc sa mai scazi din fite si atunci poate, dar doar poate ai sa fii cu adevarat frumoasa. Pana atunci esti doar o alta frumusete comuna, cu o atitudine de ra**t si cu prea multi idioti care roiesc in jurul tau. Si acum iti spun, peste cativa ani frumusetea n-o sa mai conteze, ca degeaba esti frumoasa daca nu ai si ceva in cap, ca de obicei asa se intampla, fetele frumoase sunt proaste, sper din tot sufletul sa nu fie si cazul tau. Adios!

| Ana9999 a răspuns:

Pur si simplu nu exista vreo persoana frumoasa sau urata. Chestia asta nu exista decat in ochii celui care priveste si atat, daca ai fi trait pe vremea bunicii, idealul de frumusete ar fi fost o femeie plinuta care poate sugera faptul ca garanteaza fertilitatea, in zilele noastre se pune un alt sablon, intr-o perioada trebuia sa fii foarte slaba ca sa fii frumoasa, acum trebuie sa ai silicoane in tot corpul ca sa fii frumoasa, regulile se schimba in functie de societate si mentalitatea celor din jur. Referitor la Kristina Pimenova, da, e foarte frumoasa daca ar fi sa ma intrebi pe mine si daca ar fi sa ne uitam strict la fotografiile realizate de profesionisti, altfel e doar un copil, orice copil e frumos pentru ca are inocenta. In cazul unei femei sunt oarecum mai clare lucrurile daca e sa stai sa incadrezi in tipare, insa suntem oameni, nu masini, poti sa fii si cea mai frumoasa femeie de pe planeta sau din galaxie daca nu stii sa vorbesti, sa te porti ca o doamna, sa seduci, sa ai stil, sa stii sa te ingrijesti si sa ai grija si de ceilalti din jurul tau, asa ca pentru viitor incearca sa te perfectionezi din toate punctele de vedere, asa cum a zis cineva mai jos, oricine in ziua de azi poate deveni frumos din punct de vedere fizic, daca ne punem toate mintea cum avem machiaj, photoshop si chirurgie plastica, am putea toate sa aratam ca scoase din fabrica.

| Flllaaa a răspuns:

Mult mai frumoasa decat Kristina Pimenova?! Ma faci sa rad!
Oi fi tu frumusica, dar frumusetea Kristinei e de necontestat si da e cea mai frumoasa din lume! tu ai vazut fotografii cu ea? E PERFECTA! La 4 ani era model international, realizezi? A semnat contracte cu cele mai mari case de moda si te trezesti tu, o oarecare, sa te crezi mai frumoasa decat ea:)) Arata-mi poze cu tine, sa vad cat esti de frumoasa. Daca esti mai frumoasa decat ea de ce nu esti fotomodel? Nu vreau sa te ranesc, dar termina cu aiurelile, daca esti cea din poza de la profil, sa stii ca esti o fata normala, nu prea deosebita. Poftim, arata-mi tu fete mai frumoase decat Kristina in aceste poze: http://m.mediafax.ro/......-13739472. http://m.digi24.ro/......e+Kristina http://www.agerpres.ro/......-12-24-27. http://www.perfecte.ro/......ai-9.html. http://m.puterea.ro/......8281.html. http://www.cancan.ro/......-loc.html. http://www.click.ro/......rintii-ei. http://www.vedeteblog.com/2014/08/biografia-kristina-pimenova-cea-mai.html
Nu cred ca mai e nevoie sa-ti mai dau linkuri catre articole romanesti care- recunosct frumusestea :)))
Nu trebuie sa fii geloasa pe ea, ei i-a suras soarta din toate punctele de vedere. Frumustetea fara suflet e degeaba, ea nu e iubita cu adevart de fani, cu frumustea castigi doar faima si bani.

Răspuns utilizator avertizat