| Daian1 a întrebat:

Poate cineva va rog sa-mi editeze o poza? contactati-ma va rog eu, dau funda!

3 răspunsuri:
| sardaduraluca96 a răspuns:

Da. Am o gramada de aplicatii de editat si ma pricep. Doar sa-mi dai poza si sa-mi zici in ce stil vrei sa o fac. Putem sa vorbim pe wapp.

| sardaduraluca96 a răspuns:

Da. Chiar ma pricep sa editat. Doar sa imi dai poza si sa imi zici cam in ce stil sa ti.o fac gen vintage, classy etc.

| Daian1 explică (pentru sardaduraluca96):

Contacteaza-ma te rog pe facebook:https://www.facebook.com/daian.dan
sau pe yahoo :daian_triaj@yahoo.com,skype : didan_triaj te rog repede!