Întrebare recomandată | Buican_Narcisa_2000 a întrebat:

Poate sa îmi spună cineva cam cat costa uleiul de ricin? Si daca sunt mai multe mărci, care ar fi cea mai buna?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Pai eu iau de la TIS care mi se pare cel mai bun si mai avantajos, are 100 ml si il gasesti in farmacii la preturi intre 7 si 10 lei.Sau sticluta mai mica la 3 lei.
Mai este unul la 80 ml cu vitamina A si costa vreo 15-16 lei dar mi se pare cam scump avand in vedere ca o sticluta de vitamina A e 3 lei si iti ajunge o vesnicie.
Mai este o marca, nu stiu cum se numeste dar are eticheta galbena si scrie ca e doar pentru uz intern, sa nu iti iei din asta ca e si cam scumpa.

3 răspunsuri:
| Kandia15 a răspuns:

Pretul difera. Pana in 20 de lei, in orice caz

| AriKristine a răspuns:

Eu l-am luat de la farmacie si am dat 3-4 lei pe o sticluta. Cel mai bine intrebi la farmacie si iti spun ei care e mai bun happy

| Carmenuța19 a răspuns:

Pai depinde. Daca il vrei pentru par, ar fi bun cel cu vitamina A care ii in jur de 10 lei.