| WeAreSmart a întrebat:

Pot combina trainingul cu bocancii de piele?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Nu o face. Tarainingul e sport, poarta adidasi, basketi...

| Voro a răspuns:

laughing nu frate, e ridicol, ca si cum te-ai duce in costum si slapi.

| SweetnothingAli a răspuns:

Poti sa faci lucru asta dar rezultatul nu sa fie prea frumos. E prea kitch, dupa parerea mine incearca alta combintie

| mariaariamaron a răspuns:

Https://www.google.ro/......ps?/search daca arati asa...da :)). daca pantalonii sunt simpli, poti.

| WeAreSmart explică (pentru mariaariamaron):

Pantalonii mei sunt strimti jos. Cred ca imi voi lua niste adidasi de iarna.

| Einanana a răspuns:

Aiurea