| wannabe a întrebat:

Prietenul meu este inalt si slab, de la ce magazin i-as putea cumpara o camasa draguta de vara care sa arate bine pe el? Cele de la H&M nu-i vin cum trebuie.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Mergeti prin mai multe vezi si la koton

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mie personal nu-mi place ca x sa-mi cumpere o haina, intreaba-l cei place sau lasa-l pe el sa-i cumpere asa e cel mai bine, sunt atatea magazine in mall

| wannabe explică (pentru RAY):

Sunt multe însă aș vrea să merg cu el direct la acel magazin și să-i spun că m-am interesat pentru el.

| RAY a răspuns (pentru wannabe):

Mergeti prin mai multe vezi si la koton

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti homosexual?

Te adresezi cu "Prietenul meu" si "Draguta" laughing)

LoL

| wannabe explică (pentru anonim_4396):

Văd că răspunzi cu o altă întrebare. happy Unde-i răspunsul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta in Zara.

| PublicName330 a răspuns:

O camasa de varsta si marimea lui...