| Scarabeul a întrebat:

Prin ce fel de haine se caracterizeaza stilul hip-hop la baieti?

7 răspunsuri:
| AlexandrulS a răspuns:

Cei care canta/asculta hip-hop in ziua de astazi nu mai arata ca adevaratii hip-hopperi.Un mod mai dezordonat, sepci, blugi largi, tricouri sau hanorace si adidasi de aia mari foarte butucanosi.

| Trandafirii a răspuns:

Haine,serpuite.

| doggy123 a răspuns:

O sapca, un tricou, pantaloni largi, bascheti sau adidasi si poate niste casti mari sa porti

| AlexCiobi a răspuns:

Sapca
Tricou
Pantaloni largi
Si adidasi colorati ( ma refer la ceva verde cu maro si albastru ceva in gen)
Succes

| Correct a răspuns:

Haine largi, nu?

| Nabiru a răspuns:

Muzica hip-hop ca si altele nu se caracterizeza printr-un
anumit fel de imbracaminte.Dar te poti imbraca cu tricouri m largi, sepci,
pantaloni largi cu tura si te poti accesoriza cu un lant sau cu bandana.
Succes! Sper sa asculti si sa intelegi muzica asta.