| CuvinteDeVară a întrebat:

Recent m-am vopsit, aş vrea să folosesc o mască pentru strălucire și păstrerea culorii, ce îmi remomandati?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| kiri11 a răspuns:

Incearca acest produs, are multe aprecieri : http://centruldepromotii.com/frumusete/hairmastic-s-2502/

| BeaBeatriz a răspuns:

Hey, eu am terminat facultatea de Hair-Stylis Profesionist. Eu iti indic sa folosesti o masca, daca se poate si un sampon, marca WELLA. Este intr-o cutie rosie pe care scrie "BRILLIANCE treatment for coarse, colored hair". Este foarte bun, este cea mai buna marca de produse de par. Iti dau si niste sfaturi sa iti menti parul vopsit:

-Nu sta mult timp la soare, parul se decoloreaza, mai ales parul vopsit. Ti-l poti prinde eventual intr-un coc, sau ti-l poti acoperii cu o palarie.
-Nu te spala foarte des pe din primele doua luni deoarece culoarea inca nu este "bagata" de tot in par. Te poti spala din trei in trei zile.

Sper ca te-am ajutat:*