| DrunkenIrish a întrebat:

Sa imi iau Vans sau Converse(am 16 ani). Precizati de ce in functie de look/rezistenta! MS! FUNDA!:p

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vans, conversii niciodata nu mi-au placut absolut deloc. Vans nu stiu daca merita acum toti tinerii poarta vans, vans, vans... vans sunt cu mult mai rezistenti decat converse dar pe picior arata mai masculini sunt niste adidasi precum nike(asa arata in picior). Converse sunt mai "de viata". Toate amintirile frumoase s-au scurs alaturi de acest brand in lumea tinerilor:)
Sunt adidasi, de fapt sunt mai mult tenisi, fiind vara, cald:)
Mie vans sincera de fiecare data cand ii iau in picioare ma simt ca un skater din ala pro:)) atat de mult mi-am dorit vans incat m-am plictisit de ei.
Dar daca stau sa ma gandesc vans sunt extrem de greoi in picioare, eu am modelul acesta(nu culoarea mai exact tipul acesta): https://www.b-mall.ro/tenisi-vans-authentic-3283884.html

Talpa lor este grea, asa mi-se pare dar daca ti-ai lua cu modele sau pe alb sigur vor arata mai girly.
Recomand vans pentru ca sunt mai rezistenti cu un mic defect, cel putin mie mi-se par greoi in picioare:)