| DenisaDeni302 a întrebat:

SALL TPU! Vreau sa devin reprezentant AVON, iar cand am incercat sa ma inscriu ca reprezentat imi cera ZONA si NUMAR REPREZENTANT iar eu nu stiu ce scriu in casetele alea. Ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| patriciatimeea a răspuns:

Acolo cred ca o sa scrie reprezentantul la care o mergi sa te inscriwinking

| DenisaDeni302 explică:

As vrea sa te pot suna dar telefonul meu a suferit un nefricit accident...Revenind la subiect, trebuie sa fiu majora ca sa "lucrez" si la Oriflame? La Avon e mama nu sunt eu big grin

| DenisaDeni302 explică:

S-au las-o balta big grin