| poilkjmnb a întrebat:

vreau sa ma tund si nu mai stiu cum! am capu mare, rotund si am vartej in partea dreapta! vreau sa ma tund mai scurt in parti cu 0.5 si sus evident mai lund! da-timi cateva exemple modele...

2 răspunsuri:
| mjk99 a răspuns:

Salut! Frate, vreau sa iti spun ca si eu am capul mare, rotund si am un vartej in mijloc. Eu iti recomand 1.5 sau 2 in parti, 0.5 e mult prea mic, crede-ma, iar sus sa iti ia un pic din varfuri daca ai parul mai mare si sa il dai intr-o parte, de preferat in dreapta. Eu sunt asa tuns si imi sta foarte bine, sper ca te-am ajutat! Funda?

| poilkjmnb explică (pentru mjk99):

In dreapta nu imi sta ca am vartej mare...