| Brumilicious a întrebat:

Sall,
Va rog frumos sa imi spuneti daca ati folosit crema de corp cu sclipici?
Si cum sa numit?(numele exact)
Care e mai bun? Dau vot si fundita happy

4 răspunsuri:
| ~(*.*)....alexutza....(*.*)~ a răspuns:

Pai eu am folosit una Dove ( Silky Skin)Silk Glow este lotiune de corp

| ღAnamariaღ a răspuns:

De la Avon mi-am cumparat un set cu crema de corp cu sclipici un ruj si nu mai stiu dar era un SET si se numea: Avon Care Rich Moisture Body Lotion Shimmering...
Fundita?

| denysa_9900 a răspuns:

Pai eu am folosit...de la avon numele(mauca) CARE

| dede_3946 a răspuns:

Hello!
Eu am folosit si folosesc in continuare o crema cu sclipici, sunt foarte bune, dar depinde foarte mult marca cremei.
Eu folosesc o crema de la Givenchy, am cumparat-o odata cu parfumul( mai toate parfumurile se vand cu crema/lapte de corp acum). Parfumul se numeste Givenchy Irresistible (acela roz) acesta fiind si numele cremei.

Am folosit mai multe creme cu sclipici, dar asta mi s-a parut cea mai bunahappy mai poti folosi si creme de la chopard, dar sunt cam scumpehappy