| SmallBrain a întrebat:

Am 14 ani si...am aproape tot parul alb(asa m-am nascut). Prieteni imi spun ca arat batran si ca ar trebui sa ma vopsesc dar eu nu vreau fiindca mi se pare ceva gen gay.Voi ce spune-ti?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Daca nu-ti place culoarea nu e nicio problema sa te vopsesti. Nu esti gay, si daca sunt oameni sa aiba mentalitatea asta nu are rost sa-i bagi in seama. Sunt multe vede de sex masculin care se vopsesc si arata chiar mai bine. Deci nu te descuraja! happy

6 răspunsuri:
| Ionutszu a răspuns:

Sunt gelos pe tine. lasa-l sa creasca sa vezi ce smecher vei arata cand si daca se va face alb alb.

Răspuns utilizator avertizat
| Iuliana186 a răspuns:

Nu pare deloc gay daca stii sa il vopsesti frumos, cu o nuanta potrivita.

| theeternal a răspuns:

Lasa-ti parul lung. Daca este tuns scurt (si in special daca este si rar), parul de culoare deschisa dezavantajeaza.
Daca poti sa dai si putin volum parului tau, este perfect.

| Lory_Flory_2001 a răspuns:

Nu te vopsi. E frumos sa fi cat mai natural.

| Muhamed783 a răspuns:

Faci ce vrei =) daca asculti gura lumi o sa ajungi chel, fa ce vrei, arati cum vrei, sa nu-ti pese de ei, app e mai bine sa fi diferit! =) multa bafta!