| mmetcartar30 a întrebat:

Salut, am avut o pereche de pantaloni de trening extrem de interesanti aveau partea din fata a unui picior un fel de textura de blug iar spatele era ca la niște pantaloni normali de trening. Vreau sa.mi cumpar uni la fel dar nu gasesc, pe etichetă scrie"UTILITY" iar pe ei scrie de mai multe ori "JOHN DEEP". Dacă aveți idee cum se numește firma sau de unde îi pot comanda ma.ti ajuta mult.

Răspuns Câştigător
| guest244 a răspuns:

John Deep cred ca se numeste firma, deoarece,, UTILITY`` in engleza, daca nu ma insel insemna utilizat sau mna ceva de genul...