| Alexinnio a întrebat:

Salut,am fost ieri pe la sala si era acolo o fata,ce mi-a atras atentia a fost ca mirosea foarte bine,un parfum cu miros de scortisoara,in fine se simtea foarte placut si de la o distanta medie,adica nu a trebuit sa ma apropii de ea sa ii simt mirosu,intrebarea mea este cum pot sa fac si eu la fel,sa am un miros care sa fie placut, sa dureze la un antrenament si sa se simta de la departare

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Probabil tipa inca nu se apucase de antrenament sau era abia la inceput si nu apucase sa transpire. Ai putea sa-ti iei cu tine la sala un deodorant si sa te mai dai din cand in cand cand simti ca transpiri prea rau. Te si racoreste si miroase si bine.

| BroSafarii a răspuns:

O fi parfum laughing