| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema! Din greseala am varsat o sticluta cu oja! In loc sa folosesc un servetel am folosit mainile pentru a sterge laughing. Acum nu stiu cum sa indepartez oja de pe maini! Va rog ajutati-ma! Orice sfat este bine venit! P.S:nu am acetona si nici bani pentru a cumpara si sunt singur acasa...si nici nu ma duc sa cumpar deoarece sunt baiat!

Răspuns Câştigător
| Cristinaaa57 a răspuns:

Sterge-te cu acetona

8 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Suni pe un parinte si-l rogi sa iti ia o acetona cand vin acasa.

| kiri11 a răspuns:

Acetona te ajuta cu siguranta, trebuie sa o tamponezi cu vata in zonele patate.

| LarisaStanciuu a răspuns:

De ce ai umblat cu oja? laughing)

| AmNevoieDeAjutooor a răspuns (pentru LarisaStanciuu):

Din greseala am varsat-o cand cautam altceva!

| Flory1234567 a răspuns:

Cere si tu bani de la vecini, du-te si cumpara acetona ca alta solutie nu ai! Daca nu, ia mai cauta prin casa poate gasesti niste motorina, diluant ceva ca si alea merg dar miros urat ca se folosesc la vopseluri.

| AmNevoieDeAjutooor a răspuns (pentru Flory1234567):

Am incercat sa folosesc diluant.dar nu a mers.si eu sunt singur aproape in tot blocul.

| AmNevoieDeAjutooor a răspuns (pentru Flory1234567):

Nu am acetona

| AmNevoieDeAjutooor a răspuns (pentru Flory1234567):

Nu am acetona!